Peníze když jsou potřeba

Zastavte se na pobočce
Volejte
603 742 058
Nebankovní půjčky a úvěry Beroun
Na co mohu použít úvěr či půjčku?
Naše půjčky a úvěry (zaměstnanecké i podnikatelské) můžete použít na cokoliv. Nejsou účelově vázány, záleží tedy jen na Vás, co si za peníze z naší půjčky pořídíte

Kolik peněz mi půjčíte?
Záleží samozřejmě na výši Vašeho příjmu. V rámci zaměstnaneckého úvěru můžete obdržet částku ve výši od 4999 Kč do 166 000,- Kč. U podnikatelské půjčky není horní hranice omezena, záleží jen na hodnotě zajištění, kterou máte k dispozici. Minimální výše podnikatelské půjčky je 30 000 Kč.

Jak dlouho trvá schválení úvěru?
V případě, že doložené doklady budou kompletní, je možno úvěr schválit a odeslat požadovanou částku na Váš účet do 24 hodin.

Co mám dělat, když jsem v prodlení a nemohu uhradit splátku?
Pokud jste se dostal/a do situace, kdy nebudete moci uhradit splátku, kontaktujte neprodleně přiděleného úvěrového poradce, který s Vámi prodiskutuje vzniklou situaci a navrhne nejlepší postup, jak vzniklou situaci řešit.

Co když jsem v registru?
K nebankovnímu registru přistupujeme individuálně, malé záznamy nejsou překážkou, bankovní registry neřešíme vůbec. Vadí pouze exekuce.

Jsou s půjčkou spojeny poplatky?
Sepsání, posouzení půjčky je zcela bez poplatků, žádost není ničím podmíněna (žádné kauce, volání na 900, životní pojištěnií a pod.)